ویژگی میکسر ادویه

UnitFine یکی از برندهای پیشرو در زمینه ارائه سیستم‌های بسته‌بندی میکسر ادویه با کیفیت بالا است. ما می توانیم سیستم کامل را بر اساس نیاز شما طراحی کنیم. مهندسان ما سال‌ها تجربه در ساخت سیستم اختلاط و بسته‌بندی ایده‌آل دارند – با در نظر گرفتن ویژگی‌های مواد، ظرفیت و الزامات گردش کار شما.

ویژگی های میکسر ادویه جات

  1. اختلاط و بسته بندی کارآمد بدون توجه به نوع ادویه و ماده چاشنی
  2. ضد آلودگی متقابل
  3. قابل تنظیم بر اساس نیازهای کسب و کار شما
  4. کارکرد آسان
  5. پاک شوندگی راحت
  6. هزینه نگهداری کم
  7. سطح صیقلی آینه
  8. ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا
  9. مطابق با علامت CE و GMP (عمل تولید خوب).

مزایایی میکسر ادویه جات

اختلاط و بسته بندی چاشنی کارآمد

چندین صنعت از میکسرها و مخلوط کن هایی استفاده می کنند که به بهترین وجه با نیازهای هر کسب و کاری مطابقت دارد. هنگامی که نوبت به نیازهای ترکیبی و بسته بندی ادویه جات مثل ادویه لازانیا می رسد، UnitFine شما را تحت پوشش قرار داده است. می‌توانید تضمین کنید که چیزی که به دست می‌آورید قطعه‌ای از ماشین آلات قوی است که می‌تواند با نیازهای اختلاط و بسته‌بندی شما مطابقت داشته باشد. از ترکیب سریع و کارآمد و بسته بندی با کیفیت در هر استفاده استفاده کنید.اختلاط و بسته بندی چاشنی کارآمد

کنترل دقیق کیفیت و زمان اختلاط

دستگاه اختلاط ما به شما امکان می دهد کیفیت اختلاط و زمان اختلاط را کنترل کنید. این امر به ویژه در صورتی ضروری است که بیش از یک محصول چاشنی ادویه که با سیب زمینی آب پز نیز طعم دار می کنند را با مواد مختلف تولید کنید. این همچنین باعث می‌شود ردیابی دسته‌ای در انتهای شما بدون دردسر باشد. با استفاده از این، می توانید به راحتی تولیدات را ردیابی کنید، همچنین می توانید محصولات را به سرعت فراخوانی کنید، و حتی قطعات جایگزین را به روش آسان مطابقت دهید.

سیستم بسته بندی و اختلاط سفارشی

ما معتقدیم که در مورد چاشنی، مخلوط کردن و بسته بندی ادویه جات، هیچ سیستم یکسانی وجود ندارد. هر کسب و کاری متفاوت است. بنابراین، هر شرکتی نیازهای متفاوتی دارد. ما هر سیستم اختلاط و بسته بندی ادویه ها و چاشنی ها برای غذاهایی مثل غذا با فلفل دلمه ای را سفارشی ساخته ایم تا مطمئن شویم که بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود می برید. نه تنها این – ما الزامات سرعت شما را نیز در نظر داریم. به‌جای یک دستگاه مخلوط‌کن و بسته‌بندی چاشنی ادویه با اندازه معمولی، در صورت درخواست، اندازه‌های سیستم سفارشی را ارائه می‌دهیم. به مهندسان ما اجازه دهید نیازهای شما را بدانند، و ما می‌توانیم سیستم کاملی را متناسب با نیازهای شما طراحی کنیم.

ماشین آلات اختلاط و بسته بندی در یک سیستم

با سیستم بسته بندی مخلوط ادویه جات ترشی جات UnitFine، می توانید ادویه ها و ادویه های خود را با هم ترکیب کرده و سپس به طور خودکار آنها را بسته بندی کنید. نیازی به خرید یک دستگاه برای مخلوط کردن ادویه ها و یک دستگاه دیگر برای بسته بندی نیست. شما در حال حاضر دو ماشین در یک سیستم دارید، که آن را به یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه تبدیل می کند که می تواند در آینده ROI قابل توجهی به همراه داشته باشد.ماشین آلات اختلاط و بسته بندی در یک سیستم

ادویه پاپریکا از چی تشکیل شده

از جداسازی و آلودگی متقابل جلوگیری می کند

یکی از نکات مهم در تولید ادویه که طبعی مشابه طبع فلفل قرمز و چاشنی، جلوگیری از آلودگی متقابل محصولات است. با داشتن سیستمی که به طور خودکار ادویه ها و چاشنی های شما را بلافاصله پس از مخلوط کردن بسته بندی می کند، به جلوگیری از جداسازی کمک می کند. نیازی به انتقال دستی مواد از همزن جداگانه به واحد بسته بندی نیست. سیستم بسته بندی مخلوط ادویه جات ترشی جات UnitFine از نوار نقاله استفاده می کند. این به معنای کار دستی کمتر است در حالی که می توانید از آلودگی متقابل در این فرآیند جلوگیری کنید. لطفا ظرفیت مورد نظر، ویژگی های مواد، جریان کار را به شما بگویید، ما سیستم اختلاط و سرعت مناسب را برای شما طراحی خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.