میکسر ادویه

میکسر پودر ریبون از یک فرورفتگی افقی U شکل و یک همزن روبانی ساخته شده مخصوص تشکیل شده است. یک همزن نواری از مجموعه ای از همزن های مارپیچ داخلی و خارجی تشکیل شده است. نوار بیرونی مواد را در یک جهت و نوار داخلی مواد را در جهت مخالف حرکت می دهد. در عین حال، ما متعهد به عرضه آسیاب پودر با کیفیت بالا، دستگاه آسیاب پودر فوق العاده، میکسر دو مخروطی V و بهبود کیفیت خدمات هستیم. ارزش اصلی ما تعهد برای همیشه تغییرناپذیر ما است که در تمام اعمال ما نفوذ می کند. با بهبود مستمر سطح فنی شرکت و همگامی با زمان، در آینده، شرکت ما همچنان به نوآوری و تلاش برای تبدیل شدن به یکی از شرکت های در حال رشد ادامه خواهد داد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

توضیحات محصول

میکسر پودر ریبون از یک فرورفتگی افقی U شکل و یک همزن روبانی ساخته شده مخصوص تشکیل شده است. یک همزن نواری از مجموعه ای از همزن های مارپیچ داخلی و خارجی برای انواع ادویه مثل ادویه لازانیا تشکیل شده است. نوار بیرونی مواد را در یک جهت و نوار داخلی مواد را در جهت مخالف حرکت می دهد. روبان ها تقریباً می چرخند. 300 فریم در دقیقه مواد را هم به صورت شعاعی و هم به صورت جانبی حرکت می دهد تا از ترکیبات کامل در زمان های چرخه کوتاه اطمینان حاصل شود. همزن های نواری برای مخلوط هایی استفاده می شود که بین 40 تا 100 درصد ظرفیت نامی مخلوط کن خواهد بود.

یک همزن جایگزین طرح دست و پا زدن ما است. پاروها طوری قرار می گیرند که مواد را در جهت های جانبی مخالف و به صورت شعاعی حرکت دهند. طرح پارو معمولاً در جایی اعمال می شود که مواد سست شونده مخلوط می شوند و زمانی که دسته هایی به کوچکی 15 درصد از ظرفیت کل در یک مخلوط کن مخلوط می شوند.توضیحات محصول

ادویه پاپریکا از چی تشکیل شده

طرح‌های روبان و پارو در ظرفیت‌های کاری بیش از 515 فوت مکعب در دسترس هستند. و در طرح های تخلیه مرکزی یا انتهایی. و میکسر ادویه ادویه بلندر افقی ریبون در مدت زمان کوتاهی به همین سطح در خارج از کشور رسیده است که برای غذاهایی مثل غذا با فلفل دلمه ای به کار می رود. شرکت ما از اصل همکاری در بازار “عدم آسیب به دیگران و توسعه مشترک” و اصل رقابت بقای “تحقیر نکردن همتایان و پیشی گرفتن از خود” دفاع می کند. در رقابت شدید بازار، ما با تلاش‌های مستمر با بسیاری از شرکت‌ها با فناوری حرفه‌ای و سطح خدمات عالی خود همکاری طولانی‌مدت ایجاد کرده‌ایم که توانسته است به اتفاق آرا به رسمیت شناخته شده و تحسین همه کاربران را به خود اختصاص دهد و یک رابطه همزیستی مفید را شکل داده است. ، رفاه مشترک و سود متقابل برای توسعه مشترک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.