فریم عینک ژله ای هدیه تیم استقلال به بیرانوند تیم ملی موجب عصبانیت وی شد

فریم عینک ژله ای معمولاً مرحله به مرحله با استفاده از ابزار دستی ساخته می شود این فرآیند زمان بر، پرهزینه و برای تولید دقیق کمتر است.

در این مقاله به ارائه سیستم خودکار تولید فریم عینک می پردازیم و هدف آن تولید بیشتر محصولات در تولید انبوه با تولید مکانیزه است.

طراحی و تولید دستگاه های صنعتی داخلی به همین منظور ادامه دارد. و سیستم پیشنهادی از یک بازوی روباتیک و یک دستگاه تشکیل شده است.

دست رباتیک با شش درجه آزادی (DOF) برای جوشکاری و برای نگه داشتن قطعات قاب جیگ در یک موقعیت ثابت استفاده می شود.

با توجه به نتایج به‌دست‌آمده، سیستم عملکرد قابل‌قبولی از خود نشان داده و نتایجی با ظرفیت رفع نواقص مربوط به سیستم‌های تولیدی موجود حاصل شده است.

فریم عینک ژله ای

مشکل دید نزدیک که مربوط به دوره بعد از ۴۰ تا ۴۵ سالگی است پیرچشمی نامیده می شود و حتی در افرادی که هرگز در جوانی دچار اختلالات چشمی نشده‌اند و عینک استفاده نمی‌کنند، در حدود 40 تا 45 سالگی، مکانیسم سازگاری و شفاف‌سازی چشم‌ها شروع به زوال می‌کند و دید نزدیک بدتر می‌شود.

در این مرحله، عینک های بسته وارد بازی می شوند و در این بیماری شماره چشم به مرور زمان خود به خود پیشرفت می کند.

عینک زدن در این مورد تاثیری ندارد و استفاده از عینک نزدیک تنها دید خوب را تضمین می کند و نگرش هایی مانند عدم استفاده از عینک برای عادت نکردن چشم ها و ترک کتاب خواندن صحیح نیست و به محض اینکه دید نزدیک مختل شد باید از عینک نزدیک استفاده کرد.

استفاده از عینک های آماده خریداری شده از فرودگاه ها، کتابفروشی ها و بازارها سالم است.

با پیشرفت تکنولوژی، صفحه نمایش های دیجیتالی که وارد زندگی ما شده اند منجر به افزایش قابل توجهی در فراوانی اختلالات بینایی می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.